Sürdürülebilirlik Gündemi

Bu bölümde tekstil alanındaki sürdürülebilirlik faaliyetlerini, güncel gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Sürdürülebilir Moda Konuşmaları – Lokal Değerler

02 Aralık 2020 tarihinde dijital ortamda gerçekleşecek etkinliğe kayıt olun! In – Between Design Platform moderatörlüğünde gerçekleşecek söyleşide Moda Tasarımcısı Zeynep TOSUN ve Orbit Danışmanlık ekibinden Bikem KANIK moda sektörünün sürdürülebilirlik yolculuğundan bahsedecekler. Etkinliğe kaydolmak ve bizden haber almak için tıklayınız.

Haberler / 27 Kas 2020

Sürdürülebilir Finansman Web Seminerini Gerçekleştirdik!

07 Ekim 2020 tarihinde dijital ortamda yaklaşık bir saat süren “Sürdürülebilir Finansman – Tekstil Sektöründe Gelişimin ve Değişimin Anahtarı” web seminerini gerçekleştirdik. Etkinliğin video kaydına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Haberler / 23 Eki 2020

FUTURE FABRICS EXPO’NUN SPONSORU OLDUK

29 ve 30 Ocak 2020 tarihlerinde Londra'nın prestijli mekanı Victoria House’da gerçekleşen 9. Future Fabrics Expo’nun bu yılki sponsorları arasında Orbit Consulting gururla yer aldı. Yenilikçi ve ulaşılabilir çözümler sağlayan sürdürülebilir ve düşük ekolojik ayak izine sahip ürünlerin sergilendiği etkinlikte farklı konular ön plandaydı.

Haberler / 11 Şub 2020

ORBIT CONSULTING NEONYT FUARI’NDAYDI!

Orbit Consulting, Avrupa’nın en büyük Sürdürülebilirlik Fuarlarından birisi olan Neonyt Fuarı’na tekrar katılım sağladı. Bu yıl 2 – 4 Temmuz 2019 tarihleri ​​arasında gerçekleştirilen fuara stant sahibi olarak katılım sağlamaktan gurur duyduk. Sadece malzeme veya üretim tesislerinin değil, modanın her alanındaki yeniliklerin paylaşıldığı fuardan genel olarak mutlu ayrıldık.

Haberler / 25 Tem 2019

ORBIT CONSULTING SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK KOLEKSİYONUNU TANITTI

Orbit Consulting,  24.01.2019 25.01.2019 tarihlerinde Londra Victoria House’da gerçekleşen Future Fabrics Expo’da yer aldı. Gaia Sourcing işbirliği ile hazırlanan sürdürülebilir özelliklere sahip koleksiyonunu tanıtma fırsatı buldu.

Haberler / 07 Şub 2019

ORBIT CONSULTING NEONYT FUARI’NDAYDI!

15-17 Ocak 2019 tarihlerinde Berlin’de düzenlenen prestijli Neonyt Fuarı’na stant sahibi olarak katıldık. Dünya’nın önde gelen ve önemli fuar organizatörlerinden biri olan Messe Frankfurt tarafından düzenlenen Neonyt, iki sürdürülebilir moda fuarı Berlin ve Greenshowroom’un birleşimidir.

Haberler / 07 Oca 2019

LENZING’İN KÖPRÜ PROJESİ KUMAŞ YENİLİKLERİNE YÖN VERECEK!

Orbit ekibi “Lenzing” tarafından gerçekleştirilen “Köprü Projesi” buluşmasına katıldı. Katılım 2 gündü ve geleceğe ışık tutan yenilikçi bir yaklaşım içeriyordu.

Haberler / 16 Kas 2018

ORBIT CONSULTING VE SUSTAINABLE ANGLE İŞBİRLİĞİ!

Orbit Consulting olarak, 24-25 Ocak 2019’da Londra’da gerçekleşen dünyanın önde gelen sürdürülebilirlik kumaş fuarı Future Fabric Expo’ya katılma kararı aldık. Fuar organizatörü, oldukça etkili ve kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan The Sustainable Angle.

Haberler / 24 Eki 2018

ORBIT CONSULTING SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ÇALIŞMALARINA TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR!

United Work, BM’nin (Birleşmiş Milletler) bir yan kuruluşudur ve yalnızca çalışan adayın niteliklerine dayalı olarak mültecilerin düzenli olarak çalıştırılması için çalışır. Üretim bandında oluşabilecek bir mülteci sorununda temasa geçilebilecek prestijli bir organizasyondur.

Haberler / 01 Eki 2018

LOAD MORE

Bizden Haber Alın

• Haberler kısmında güncel sürdürülebilirlik bilgilerini görüntüleyin.
• Sayfamızda sürdürülebilirlik ile alakalı konuları takip edin.
• Fırsatlardan haberdar olun