Neden Orbit Club?

Dijitalleşme günümüzün önemli fırsatı ve olmazsa olmazı haline gelmiştir. Bu yüzden servislerimizi dijital ortama taşıyarak, yüksek ölçüde entegrasyon ile hem daha iyi sonuçlar elde edip daha verimli bir sistem kurabiliriz. Bu yüzden dijital platformlarda ürün gösterimi yapmak ve geleceğe hazırlanmak büyük bir önem arz ediyor. Orbit Showroom, Kütüphane & Bülten servisleri bu amaçla tasarlanmıştır.

Bizden Haber Alın

• Haberler kısmında güncel sürdürülebilirlik bilgilerini görüntüleyin.
• Sayfamızda sürdürülebilirlik ile alakalı konuları takip edin.
• Fırsatlardan haberdar olun

Kütüphane & Bülten Üyeliği

• Tekstille ilgili tüm sürdürülebilir kalitelerin önde gelen, başarılı örneklerini tek bir platformda bulabileceğiniz dijital kütüphanemiz hizmetinizde.
• Haber bültenimiz ile önemli gelişmelerden ilk önce siz haberdar olun. Dünyadaki tekstil alanındaki sürdürülebilirlik gelişmelerinden öncelikli olarak sizi bilgilendirelim, bir adım önde olun.
• Siz de ürünlerinizle kütüphanemizde yer alın. Dijital ortamda ürünlerinizi sergilemek ve ilgilenenler ile temasa geçmek için bu fırsatı değerlendirin.
Bize ulaşın info@theorbitconsulting.com
• Şirket Üyeliği için 6 veya 12 aylık paketler seçildikten sonra info@theorbitconsulting.com adresine sergilemek istediğiniz ürünlerin fotoğraflarını, firma logosunu, iletişim mail adresi ve kişisini ve ürünlerinizin sürdürülebilirlik notlarını ekleyerek e-mail göndermeniz yeterli olacaktır. Gönderinizin bize ulaşmasını takiben 3 iş günü içerisinde ürünleriniz ve firmanız sisteme eklenecektir.
Ürün koymak için bilgileri buradan görebilirsiniz.

Dijital Kütüphanemizdeki amacımız,

Tekstil sektöründe sürdürülebilirlik ile ilgili yapılan çalışmaların, ürünlerin ve kalitelerin bir arada bulunduğu, hızlı erişimin sağlanabileceği ve tüm sektörün faydalanabileceği bir platform yaratmaktır. Değer zincirinin her halkasını kapsayan kategoriler altında bulabileceğiniz ürün gamı ile sizlere daha fazla sürdürülebilir hammadde seçeneği görme ve müşterilerinize sunma imkânı sağlıyoruz. Böylelikle, hem üreticiler olarak sürdürülebilir ürünlerinizi sergileyebileceğiniz bir alan yaratıyor, hem de bu ürünler ile ilgilenen müşterilerin erişim sağlayabileceği sürekli yenilenen bir sanal ortam sunmuş oluyoruz. Ürünlere ilgi duyulduğu takdirde üretici ile direk temasa girilebilecek bu uygulamada sizlerle beraber sürdürülebilir kaliteler ile için verimli bir alışveriş platformu yaratmayı amaçlıyoruz. 

· Haber bülteni servisimizde ise, farklı ve önemli sürdürülebilirlik içeriklerini toparlayarak, yeni gelişmeler, yorumlar ve her manada okuyucuları çevreye zarar vermeyen uygulamalar ve teknolojik ilerlemeler ile ilgili donanımlı tutmak adına aylık olarak bilgilendirmeyi hedefliyoruz. Bu sayede tüm paydaşlarımızı sürdürülebilirlik gündemi ile güncel tutarak, dünyadaki gelişmelerden fayda sağlayabilecek, pratik uygulamalar seviyesinde iletişim kurarak tüm okuyuculara değer katabilmeyi umuyoruz.

· Dünyamızda Dijitalleşme endeksi %20 dolaylarındadır. Bu oran her gün artarak 5 sene içerisinde %60’a çıkacak. Bu her sene %10’a yakın bir artış ile, bu doğrultuda bir ilerleme kaydedilmesinin önemini bizlere göstermektedir.

· Özellikle online satış hikayeleri ile, dükkan ve online satış servislerinin yarı yarıya aynı ölçüde olacağı öngörülmektedir. Bu noktada online satış hikayeleri, bu platformların gelişmesi de sektörümüze markalar ile başlayan ciddi bir online bilgi ve dijitalleşme kaldıracı getirmektedir. Dijital süreçlerde yetkin olmak bu bağlamda oldukça önemlidir, üretim ve marka bazında.

· Dijitalleşmenin sürdürülebilirliğe olan katkısı tartışılmazdır. Ekonomik ve çevresel boyutlarda en önemli fırsatları içinde barındıran bu olgu, en kısa zamanda adapte olmamız gereken ticari değişimlerden biridir.

Neden Orbit Consulting Dijital Platformu?

· Orbit Consulting’in dijital platformu, sektörümüzü sürdürülebilir kaliteler ve yenilikler ile alakalı en güncel verileri bulabileceği bir alan olacaktır. Bu sayede herkes kolayca bu içerikten faydalanarak ülkemizi ve sektörümüzü bu konuda markalaştırarak her bir paydaşa ayrı ayrı değer katabilir. Firmamız sürdürülebilirlik ile alakalı tüm konularda güncel noktaları takip edecektir. Bu sayede ve felsefe ile bu konuda bir merkez olmayı hedef edinmiştir.

· Ürünlerinizi fuarlar ve tanıtım noktalarının dışında da farklı bir yerde gösterme ve bunun verimli açılarını yakalama fırsatı yakalayın. Maliyetsiz şekilde ve tüm dünyaya ulaşılabilecek bu platformu kullanma fırsatını değerlendirin.

Şirket Üyeliği Hakkında

6 veya 12 aylık paketler seçildikten sonra info@theorbitconsulting.com adresine sergilemek istediğiniz ürünlerin fotoğraflarını, firma logosunu, iletişim mail adresi ve kişisini ve ürünlerinizin sürdürülebilirlik notlarını ekleyerek e-mail göndermeniz yeterli olacaktır. Gönderinizin bize ulaşmasını takiben 3 iş günü içerisinde ürünleriniz ve firmanız sisteme eklenecektir.

Ürün koymak için bilgileri buradan görebilirsiniz

İçeride kimler var?

Orbit Consulting yakın ilişkiler içinde bulunduğu “The Sustainable Angle” Sürdürülebilirlik kuruluşunun düzenlediği Future Fabric EXPO’nun ana sponsorlarından biridir. Bu kapsamda müşterilerimizi ve ürünlerini uluslararası platformlarda sergilenmesi için müşterek projeler için çalışıyoruz.

Sektörümüzdeki sürdürülebilirlik alanında ürün üretmiş olan firmaların ortak paylaşım platformunda görebileceğini bir kaç firmadan örnekler aşağıdadır.

Orbit Consulting’in bu sene ana sponsorlarından biri olduğu Future Fabrics Fuarı’nın da çıktıları Orbit Club’da bulunabilir.