B-COME

Ürününüzün ne kadar sürdürülebilir ve etik olduğunu ölçün ve
kanıtlayın Tüketicinizin sorularını cevaplayın!

B · COME, perakende ürünlerin sürdürülebilirlik performansını izleyebilen, değerlendirebilen ve açıklayabilen dijital bir platformdur.

BCOME-Nasıl çalışır?
Tedarik zincirleri tarafından üretilen ve tüketilen her türlü ürünün Etkili ,şeffaf ve etik   bir şekilde değerlendirmesi ve yorumlaması  için geliştirilen dijital bir araçtır.

Değer zinciri doğrulaması

Raporlanan her bir bileşenin doğrulama kaynakları yoluyla doğrulanması

Resmi sertifikalar, akreditasyonlar ve standartlar:

Çevresel, sosyal ve etik verimlilik için iyi uygulamaların belirlenmesi ve değerlendirilmesi Doğrulanmış verilere göre, BCOME dört etki alanında sınıflandırılmış tedarik zincirinde yürütülen en iyi uygulamaları listeler ve değerlendirir: Gezegen, İnsanlar, Şeffaflık ve Döngüsellik.

Eylem Planı LCA‘ ların risklerin tanımlanmasına ve her bir ürünün yaşam döngüsünün aşamalarına göre eylem önceliklerinin sıralanmasına izin veren kaynaklarla Değerlendirmenin ve sonuçlandırılmanın gerçekleştirilmesi.

Akıllı Etiket: Her Ürün referansı başına tekil URL’ler geliştirilmesi. Bir şablon seçerek, fiziksel ürünü, ürün dosyasındaki dijital deneyime bağlayarak  ve satış noktasında RFID ve / veya QR akıllı etiketler aracılığıyla paylaşma imkanı veren dijital çözüm.

Daha fazla bilgi ve fiyatlandırma için bizi arayın +90 212 227 00 16
info@theorbitconsulting.com