Kurumsal Karbon Ayak İzinizi Kontrol Altına Alın.

QuickCarbon ile karbon emisyon yönetimi ve raporlaması artık çok daha kolay.

Quick Carbon nedir?
QuickCarbon web tabanlı karbon ayak izinizi hesaplayabileceğiniz ve karbon yönetiminizi sağlayan, kapsamlı ve uygun fiyatlı karbon muhasebe ve yönetim çözümleri sunan bir yazılımıdır. Karbon ayak izlerini ölçmek, izlemek, raporlamak ve yönetmek için her seviyedeki organizasyona yardımcı olur.

Kurumlar Karbon emisyonlarının neden yönetmelidir?
Küresel Isınma konusunda farkındalığın artması, kurumların sera gazı emisyonlarını hesaplama ve raporlama ihtiyaçlarının doğmasına sebep olmuştur. Pek çok ülkede karbon emisyonu limitleri ve zorunlu azaltma hedefleri vardır.

Karbon Emisyon yönetimini mevcut iş akışlarınıza zahmetsizce entegre etmek istermisiniz?
QuickCarbon çok kullanıcıya imkan veren ve kullanımı kolay yapısı ile mevcut iş birimlerinize entegre olarak kurumsal emisyon hesaplarınızı kolaylıkla yapmanıza, emisyon kaynaklarınızı analiz etmenize ve bunları uluslararası standartlara uygun olarak raporlamanıza imkan verir.

QuickCarbon, kurumsal karbon ayak izinizi, uluslararası standartlara göre hesaplama ve raporlama sürecinde, kullanıcılarına birçok kolaylık ve fayda sağlamaktadır.

Basit çözüm, Karbon yönetimi ve raporlama ihtiyaçları için basit bir çözümdür.
Doğru yazılım Sektör deneyimine dayanarak oluşturulan yazılım.
İstenilen seviyede hesaplama, Organizasyonunuzun istenen herhangi bir seviyesinde sera gazı emisyonlarının hesaplanabilmesi.
Kolay erişim, Modern bir internet tarayıcısı olan herhangi bir bilgisayardan ulaşılabilir.
Daha az iş yükü, Denetleyici ve veri toplayıcıları için süreci kolaylaştırır.
Teknik destek, Mühendisler ve danışmanlar uygulamada size rehberlik edebilir ve ihtiyaç duyduğunuzda gerekli desteği alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için https://www.quickcarbon.com/tr
Bizi arayın +90 212 227 00 16